Kokmateriāli

 

Žāvēti un no 4 pusēm ēvelēti kokmateriāli, kas gradēti atbilstoši BS EN 14081 un BS EN 519:1995 standartam. Marķēti ar „FSC” sertifikātu – saudzīgas mežsaimniecības zīmi un "CE" - Eiropas Savienības atbilstības deklarāciju.

 

 

Minerālvate - ISOVER KL37 G3 touch

 


G3 touch minerālvatēm ir radītas no dabīgām minerālu izejvielām. G3 nozīmē 3 lietas – patīkamāku lietošanu, izturību un videi draudzīgu sastāvu. Tā ir piemērota sienām, griestiem un grīdām. Tā ir neorganiska, ķīmiski neitrāla, un tajā nav korodējošu vielu. ISOVER KL-37 ir izturīga pret puvi, bez smaržas, un tajā nesavairojas kaitēkļi. KL-37 atbilst M1-virsmu klasifikācijai.

ISOVER KL-37 vati visbiežāk ieklāj starp koka karkasiem bez īpašiem stiprināšanas palīglīdzekļiem. Lai nodrošinātu konstrukcijas optimālākās izolācijas īpašības ar izolācijas materiālu aizpilda visu izolējamo laukumu. Izolācijas materiāla izmēri ir nedaudz lielāki par izolējamo laukumu, kas nodrošina to, ka vate cieši pieguļas karkasam.

 

 

Minerālvate - ISOVER KL33 G3 touch

 

Visaugstakās kvalitātes minerālvates siltumizolācija. ISOVER KL-33 ir par 10% labāka izolācijas vērtība nekā pārējiem ISOVER KL produktiem. Tā ir labākā izvēle pasīvu un energoefektīvu ēku būvniecībā. Labāka siltumizolācija nodrošina zemākas apkures izmaksas turpmākā ēkas ekspluatācijas laikā. Šo materiālu izmanto tur, kur nepieciešamas plānas konstrukcijas ar ļoti lielām izolācijas spējām.  Siltināšanas klase - ULTRA.

 

 

Tvaika barjera – ISOVER VARIO

 

Mēs izmantojam ISOVER VARIO KM Duplex UV klimata membrānu. Tā ir jauna tipa tvaika barjera, īpaša tvaika izolācijas plēve, neausta, laminēta klimata membrāna hermetizācijai un kondensāta aizsardzībai. Šīs izolācijas tvaika caurlaidība ir atkarīga no apkārtesošā mitruma apstākļiem. VARIO spēcīgā tvaika izolācija īpaši labi funkcionē koka karkasa ēku konstrukcijās. Mainīga ūdens tvaiku difūzija (0,3 m – 5 m). Salaiduma vietas nostiprina ar līmlentu ISOVER VARIO  KB3.

 

 

Līmlentas ISOVER VARIO  KB3

 

Vienpusēja, ļoti elastīga līmlente ūdens tvaiku un gaisa necaurlaidīgu blīvējumu

izveidošanai visos savienojumos ar VARIO KM Duplex UV klimata membrānu.

 

 

Kokšķiedras plāksnes ISOPLAAT, STEICO

 

KOKŠĶIEDRAS PLĀKSNES izgatavo no skuju koku skaidām, kā saistvielu izmantojot sveķus. Plātnes tiek impregnētas ar parafīnu un vasku, tādējādi padarot tās mehāniski izturīgas un noturīgas pret mitrumu, kā arī nodrošinot labu gaisa un tvaiku caurlaidību.

 

Skaidu plātnes Durélis/Populair®

 

 

Augsta blīvuma skaidu plāksnes ar neslīpētu, cietu virsmu un augstu skrūvju noturību. Plātnei ir gluda virsma un to raksturo paaugstināta izturība, salīdzinot ar parasto kokskaidu plātni. Izturība tiek sasniegta, pateicoties plātnes paaugstinātam blīvumam (700-720 kg/m3). Plāksnes pakļautas minimālai paplašināšanas un uzbriešanas iedarbībai augsta mitruma apstākļos. Piemērotas slodzi nesošām konstrukcijām, mitruma apstākļos. Plāksnes gandrīz nemaz neizplata formaldehīdus, atbilst E1 klase.

 

Durélis/Populair® izmanto grīdās, sienās un jumta konstrukcijās.

Plāksnes atbilst EN 312, P5, 1. opcijas cikliskās testēšanas specifikācijām, saskaņā ar kurām plāksnes tiek iegremdētas ūdenī, sasaldētas un beigās izžāvētas. Šis cikls tiek atkārtots 3 reizes, bet pēc tam testējamie paraugi tiek testēti attiecībā uz uzbriešanu un iekšējo saišu spēku. Plāksnes tiek marķētas ar CE un katru dienu testētas iekšējā laboratorijā.

 

 

 

 

 

 

 

 

info@hus.lv     +371 26454545